| cosmonautbosss a întrebat:

Buna Ziua. Vreau sa-mi deschid un server de Metin2 pe 2GB ram. Am nevoie de 20 de Euro. Cine poate dona va rog sa dati add: real_style@yahoo.com. Desigur. le la 5 euro in sus primiti GM. Va Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost să-ți deschizi un server, deoarece e foarte multă cheltuială și după prima lună nu cred că vei mai fi de acord.

| cosmonautbosss explică (pentru anonim_4396):

Nu te teme. am mai avut server da nu-mi place mie sa dau GM degeaba si apoi sa ma bata la cap. intelegi? nu dau GM la oricine. Vreau sa dau GM la cineva care ajuta serverul.

| cosmonautbosss explică:

Nu te teme. eu am mai avut server si stiu cum e. Ma descurcwinking