| geogas a întrebat:

Vreau sa-mi modez consola ps-2 90004 fara a o desface, doar soft-were, dar nu stiu cum si am nevoie de ajutorul vostru! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Si eu incerc acelasi lucru! Am citit mai multe chestii pe net legate de asta.Se poate moda cu chip sau cu card.Pe spate are o eticheta.In chenarul alb e important sa scrie A8 sau B8 ca sa il poti moda cu card daca nu scrie trebuie modat cu chip altfel nu se poate.Nu este chiar asa de scump cu chip sau un card am gasit de la 30 lei in sus. Daca reusesti ceva sa ma anunti si pe mine pls

| geogas explică (pentru Magnifico):

Am sa te anunt! happy

| Magnifico a răspuns (pentru geogas):

Multumesc frumos! happy