| JeffHardy2011 a întrebat:

Sall! Am o consola ps2 model Pal-SCPH 90004 9c si vreau sa o modez. Dar am auzit ca daca are codul 9C se poate moda doar cu chip si ca trebuie sa se desfaca consola sad. As vrea sa stiu cat de sigura este modare cu chip. Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| tricksterCma a răspuns:

Este foarte sigura atata timp cat este facuta de un expert. un om care a mai facut asa ceva in trecut. daca o faci singur si habar n'ai ce se intampla acolo. exista riscul sa o arzi. eu am reusit sa o modez cu ajutorul unui prieten (se ocupa cu asa ceva in timpul liber). succes big grin

2 răspunsuri:
| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Daca esti din Timisoara te pot ajuta eu...

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Sau vezi ca sunt si tutoriale pe youtube despre asta dar daca stii sa lipesti pe circuit este perfect daca nu n-are rost