| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

imi puteti spune si mie cateva sfaturi pentru a fi mai atent la testări.De multe ori gresesc din neatentie nu din nestiinta.As vrea daca a-ti putea sa imi spuneti si mie cateva sfaturi

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În primul rând nu te mai grăbi. De cele mai multe ori graba strică treaba. Apoi chiar dacă presupui că răspunsul pe care vrei să-l dai e cel sigur, mai gândește-te odată!

| differntlife a răspuns:

Trebuie dupa ce termini testul sa il reiei. Il citesti atent sa vezi daca ai scris corect ce ai scris. Nu doar tu patesti asta. Majotitatea persoanelor tind sa se grabeasca si sa greseasca astfel din neatentie. Inca ceva care ar putea sa te ajute ar fi sa te odihnesti bine inainte de teste. O minte odihnita este si o minte lucida. So, incearca cat mai bine sa te calmezi, sa te odihnesti si sa o iei incet.
Bafta! big grin

| Oliwer123 a răspuns:

Invata bine si nu o sa ai treaba cu neatenția, totul o sa vina de la sine mai ales la teste.