| pink13 a întrebat:

Bunaaa:*am o mica problemuta...cand intru in conquiztaror, si incep ca sa conectez, dupa o perioada de timp, imi apare parometrii blocati...am incercat sa fac si alt cont si se intampla acelasi lucrusad. plizz cine stie sa ma ajute:*funditahappy

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Trebuie sa dai click dreapta pe ecranul de la desktop si ai sa vezi ca acolo scrie ''refresh'' si dai pe el.

---> Apoi o sa-ti mearga! Asa am patit si eu, dar am dat Refresh si mi-a mers apoi!

--> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

1 răspuns:
| pink13 explică:

Mersi:*