| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat jocul Alice Madness Returns. Atunci cand incep sa il instalez imi zice la unele "fisiere" de-ale lui de la joc "An error occurred while trying to copy a file: The source file is corrupted. Click Retry to try again, Ignore to skip this file(not recommended), or Abort to candcel installation.". Nu ma lasa sa il instalez si am memorie destula. Ce sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Descarca-l din alta parte sau monteaza imaginea cu daemo.n tools