| Ionutz_4766 a întrebat:

Am si eu o problema cu PC. De fiecare data cand instalez ceva ori incerc sa dezarhivez cu winraru ceva EX : un program ori un joc imi apare o eroare : ""An error occurred while trying to read the source file: The source file is corupted.Click Retry to try againnIgnore ti sckip this file (not recomanded), or Abort to cancel installation.""" Dar erorea asta o primesc la toate jocurile nu la unul anume. Va rog frumos ajutati-ma.

1 răspuns:
| Anonim_4466 a răspuns:

Traducerea erori: A apărut o eroare în timp ce încercarea de a citi fişierul sursă: Fişierul sursă este Reîncercaţi corupted.Click de a încerca againnIgnore sckip ti acest fişier (nu recomandata) sau 'Abort' pentru a anula instalarea. Sursa problemei:este posibil ca un virus sa faca asta.Iti recomand o scanare a PC-ului.