| AlynorGirl100 a întrebat:

Bunaseara! Pai vreau sa va intreb, am nevoie de un steam CS 1.6. Nu pot face rost, nu am bani! Vreau sa stiu, aveti cumva un cont cu CS pe el nefolositor voua si nu aveti ce face cu el? Daca da, va rog spuneti-mi prin PM va rog va dau funa.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu stiu daca o sa primesti asa ceva... in oricecaz daca nu primesti poti sa iti faci cont la steam si sa intalezi steam apoi bagi jocul cs 1.6 Valve in steam.E mai bine decat fara.