| Saibot95 a întrebat:

BunaTPU! Ce jocuri stiti ca ruleaza pe un pc cu urmatorul sistem:procesor Intel dual core 1.80 Ghz, memorie 1024 mb RAM si o placa video nVidia GeForce 8600 GT? Caut jocuri gen shooter sandbox sau open world! cele mai bune sugestii vor primi desigur funda!

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Pai GTA 4 Just Cause 1, 2 MineCraft Metin2 Fifa(orice fifa) sunt multe jocuri poti intra si pe mmohut.com pentru jocuri multe si in retea. Poti incerca si PES(orice pes).Ca sa fii sigur uitate pe net pe google scrii asa: (numele jocului)system requiments. Funda?