| raresionut14 a întrebat:

Bunaziua! Am descarcat Battlefield 2142 si am focut tot, am si montat imaginea si tot imi arata ca sa inserez CD-ul. Am montat mai multe imagini (am incerca cand am vazut ca nu merge) si tot nu merge.
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| AdreAdre a răspuns:

Ai nevoie de crack. E fisier.exe cu jocul care cand dai pe el nu mai cere CD. Cauti pe google Battlefield 2142 crack, si de obicei crack-urile vin in arhiva.rar. Dezarhivezi arhiva si inauntru ai niste fisiere cu bf.exe, bagi toate fisierele din arhiva in folderul unde ai instalat jocul (sau cel putin unde ai tu bf.exe -> ala cu care deschizi jocul, nu shortcut-ul de pe desktop).