| megarogorty a întrebat:

Bune TPU am o problema am un laptop Dell inspiron n5010 cu placa video ati radeon mobility hd 5650 ram de 3gb si procesor Intel core i3 si am leptopul de 3 ani dar de cand l-am luat mi se incinge doar l-am curatat mereu nu-i murdar de praf am si coolerpad si degeaba tot frige nu-i normal si am lag la multe jocuri

nfs carbon, underground 2, hot pursuit 2010, most wanted 2012,

the run, dirt 2 dar tote aceste jocuri au cerinte bune pentru laptopul meu. am vazut pe net toate aceste jocuri am scris ce placa am si procesor si la alti merge de ce. funda

1 răspuns:
| Rauldenis a răspuns:

Si varul meu a patit tot asa doar ca are un laptop mai bun. adica na la urma urmei nimic nu dureaza vesnic si 3 ani e destul de mult pentru un laptop ( parerea mea nu stiu ) adica eu am avut 1 laptop si nu m-a tinut mai mult de 1-2 ani poate ar fi cazul sa il schimbi DAR NU SUNT EXPERT deci NU TE BAZA DOAR pe ce spun eu. POT SA MA INSEL sau sa am dreptate