| covermy a întrebat:

Buna am laptop Dell inspiron n5010 placa video ati radeon mobility hd 5650 procesor Intel core i3 pana la 2.40 ghz ram 6 gb din care pot folosi 5.87 gb hdd 500 gb windows 7 ultimate 64 bit si il am de 4 ani de cand l-am luat se incinge cand intru in jocuri de se inchide ingrozitor jocurile merg cu lag!sad ce urasc cel mai mult ca eu l-am luat sa ma joc ca sunt gamer si il curat mereu ai fac update-urile toate am antivirus avast ce are nu stiu vreau un raspuns bun va rogggg!cryingfunda+vot orce

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Ce placa video ai?

| pbsolver a răspuns:

Laptopurile nu sunt facute pentru a rula jocuri, decat daca iti cumperi unul facut pentru asa ceva (Alienware)

Răspuns utilizator avertizat