| Ioanantonia a întrebat:

Bunha.am si eu o problema cu yaoo messenger, de cate ori vreau sa vb cu cineva...eu vad cand scriu, dar cand dau send nu vad nici ce scriu eu nici ce scrie celalalt.Am instalat un nou yahoo, dar nimic la fel, va dau funda, numai ajutati-macryingbroken heart

3 răspunsuri:
| PROTOTYPE_2267 a răspuns:

Sterge tot pc apoi baga windowsu din nou apoi merge asa am patit-o si eu

| Sonnora a răspuns:

Am patit-o si ew e d la windows reinstaleaza-l. Bafta funda plssss c nu de mult am patit asa mersi

| Ioanantonia explică:

Ce windows?