| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger... nu stiu ce are cand vreau sa vorbesc cu cineva nu imi arata ce scrie acea persoana sau ce scriu, iar ieri mergea bine! Probabil am un virus... dar nu merge nimic! va rog mult ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| boy777 a răspuns:

Uite videotutorialul asta iti arata cum sa rezolvi problema http://www.videotutorial.ro/? p=1922 (da click pe link)

| nevermindpeople a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie! HELP.

| Gabitza a răspuns:

Ai un virus! Si eu am patit la fel! straight face

| ruxi a răspuns:

Poate fii si de la un virus dar mai bine da un restart la Yahoo Messenger happy apoi dk merge tot asa reinstaleaza`ti copuhappy