| TheTiger a întrebat:

Am windows 7. Mi-am instalat Yahoo Messenger si dupa aia cand vreau sa vb cu cineva pe messenger nu imi apare ce scriu eu sau ce imi scrie el. Ce pot sa fac? crying. Folosesc foarte mult messengerul si as vrea sa ma ajutati. Dau fundita big grin!

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Eu zic sa incerci sa l instalezi din nou messengerul (daca neaparat vrei sa lasi win 7 -le)winking iar daca nici asa nu merge mai poti folosi un program asemanator...Numele ei e Trillian eu l am folosit si mi a placut happy

2 răspunsuri:
| Iulika1998 a răspuns:

Pai cel mai bin sfat e sa instalezi alt windows si dupa aia iti downaldezi ce messinger vrei dupa yahoo

| redz0r a răspuns:

Stiu eubig grindeci intri asa
1.Start si acolo jos scrii run
2.Il deschizi si scrii regsvr32 jscript.dll
3. Dupa asta mai faci o dat pct.1
4.Scri in run regsvr32 vbscript.dll
5.Intri pe id si vezi daca primesti mesaje.
Bafta!happy