| AlexShadow26 a întrebat:

Call of duty sau battlefield

8 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

Call of Duty

| adikiller1 a răspuns:

Call of Duty :X

| hp8510p a răspuns:

Depinde...Daca ar fi battlefield 3 pe el l-as alege

| CVane a răspuns:

Vrei o experienta single player buna, un story interesant si un gameplay SINGLE PLAYER pe masura. Call of duty

Vrei o experienta multi player de neuitat, un gameplay si un teamplay bun. Battlefield.

| palpAbil1real a răspuns:

Incearca battlefield 4. e mult mai tare ca orice call of duty. imi place cum este lucrat la absolut orice detaliu. si spre deosebire de call of duty nu poti sa pacalesti modul de joc anticipandulwinking daca intelegi ce vrea sa zic. adica spre exemplu in call of duty daca un soldat trebuie sa iasa undeva acolo iese si tu poti sa il ocolesti... in battlefield el iese acolo unde te duci tu... acum las la aprecierea ta. gusturile nu se discuta. mai bine uitate pe net la videoclipuri si rewiuri ale jocurilor

| Eminem4Survival a răspuns:

Clar, Call Of Duty!

| ReYMisterYo1999 a răspuns:

Battlefield pentru grafica si multiplayer iar call of duty pentru poveste

| Mituc a răspuns:

Call of dutybig grin