| DarkNayker a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun Call of Duty sau BattleField? Argumentati! raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

B-Battlefield
COD-Call of Duty

Jocurile "B" mi s-au părut mult mai bine optimizate din toate punctele de vedere. Când jucam "COD", simţeam că lipseşte ceva.Am jucat "COD" doar că am avut ambiţia de a-l termina."B" am jucat că mi-a plăcut.Mi s-a părut povestea jocurilor "B" foarte bună...m-a făcut să cred că se poate întâmpla aşa ceva. Dacă greşesc cu ceva, te rog să ma scuzi; a trecut mult timp de când am terminat MW 3laughing

Sper că a fost un argument bunlaughing!

| DarkNayker explică (pentru Alex1997fun):

Merge laughing

| DarkNayker explică (pentru Alex1997fun):

Mdea,inteleg ce vrei sa spui, m-am uitat pe youtube si am vazut ca parca lipseste spiritu... ceva de genu laughing

PS: Merge, merge laughing

4 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Ambele jocuri sunt foarte bune, calculator bun sa ai. mie imi place batlle field

| Yumeno a răspuns:

Nu pot alege..fiecare are farmecul lui big grin