| ๓itนpitน a întrebat:

Cam ce jocuri jucati? Sunt un mare gamer si vreau sa aflu si parerile altora!

Răspuns Câştigător
| mercenaries a răspuns:

Incerca un fear 2, uberstrike,deadrising2, duke nuke forever, dungeon siege3, full spectrum warrior,xmen origins wolverine, terrorist takedown2, portal2, left 4 dead, crysis2, bar boys2, fifa11 etc cred ca o sati placa funda?

6 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Pai cel mai mult ma joc League of Legedends(LOL). World in Conflict(WIC). Bad Company2(BC2).World of Warcraft.

| kiDu_2036 a răspuns:

9dragons e misto rauhappy si sword2 la felbig grin

| Capota a răspuns:

Daca ai o placa vodeo mai mare sau de macar 512MB iti recomand jocirile gothic 3 si 4 http://www.youtube.com/watch?v=_kqSKQbEFz4 asta e trailerul pentru gothic 4 suupre cool

| vladutik a răspuns:

Ma mai joc metin2gx cand am timp in nerst naruto naiketi kenstei euro truk simulator si cam atat aa da si 9 dragons ii foarte fain

| roxy4dark a răspuns:

CeL mai mult joc Counter-Strike, s`si Raw vs SmackdOwn pentru psp. Dar mai joc s`si Age of Empires, MidtOwn Madness 2, Chicken Invaders 3 si 4, AION, GTA San Andreas s`si Vice City. ~etc. ~

| CenturyChild a răspuns:

Heroes (3 dar acum s-a ajuns si la 5 sau 6), NFS si Sims.