| alexthebest2000 a întrebat:

Ce jocuri jucati voi? vreaU MULTE RASPUNSURI.

Răspuns Câştigător
| sefu01 a răspuns:

Balance si gta 2

13 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

OGame.The west.

| Ben. a răspuns:

Wii/tenis, popice etc.

| kinkyk a răspuns:

Fifa, syberia 1, 2, Call of duty

| RazvanBaranguta a răspuns:

Eu joc doar Counter Strike Cs Bestial si Real gta san andreas Romania.

| alexthebest2000 explică:

Pai scrie un site si dupa aia jocurile ca sa dau click

| alexthebest2000 explică:

Mai dati.

| adr1an0 a răspuns:

Football manager 2009 si counter strike

| bubu_7778 a răspuns:

FEAR Combat si Unreal Tournament tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite blogul meu www.ggb.ro, poti sa citesti acolo tot ce joc si ce am jucat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri cu barbie, Scooby-Doo si cu masini

| zuzukaeu a răspuns:

EU SINCER EU NU JOC NCI UN FEL DE JOC DESI SANT DESCHISA LA MAI MULTE DAR DIN PAKATE NU AM LANGA MN OMUL POTRIVIT.sad

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Incearca: cal of duty seria 1, 2, 3 si modern wafary, medal of honor toata seria, max pyne 1, 2, 3, counter stryke, half life 1, 2, 3, 4, 5,6, diablo 1, 2, 3, 4, betleffed 1, 2, 3, 4, 5,6, fifa toate seriile, mario forever, halo 0, 1, 2, 3, 4,5,6, force of resistance, sniper art of victory, street racer europe, legion arena, shadow of stalingrad, quick 1, 2, 3, 4
Multa bafta!
Hristos a inviat!
Paste fericit!