| Denis_2637 a întrebat:

Cam ce placa video trebuie sa imi pun ca sa imi mearga fifa 11 si gta 4 si multe jocuri 2011 spuneti-mi va rog. Dau fundita :**:*:*:**:*:*:*:

4 răspunsuri:
| mihai10_8918 a răspuns:

Prima data ar trebui sa iti spui bugetul tau.Asa as putea sa imi dau seama dar altfel nu pot.Pentru ca iti pot da un procesor sau placa video de 1000 Ron si sa nu se incadreza in bugetul tau.

| alex1595_3861 a răspuns:

Ia-ti o nVIDIA geforce gts 250 e buna

| dragossefu a răspuns:

Iati o placa video de 1gb si nu mai ai treaba iti merge jocurile tais eu am de un gb si gta 4 imi merge perfect

| daniel94d a răspuns:

Ia-ti una de 512MB sau de 1GB nVIDIA