| xDenysx a întrebat:

Can intru pe san andreas multi player imi intra pe gta normal si u stiu de ce

Răspuns Câştigător
| Stefanx a răspuns:

Nu de la instalare este vorba. Este gta_sa.exe devina deoarece are mai multe versiuni. Eu am doua gta sa si sunt diferite gta_sa.exe unu v1.1 si celalalt v2.0,numai la cel original imi merge la cel v1.1.Dar poate fi si de la datele jocului sau windows, ex daca ai instalat in calculator gta sa si instalezi windowsul fara sa dezinstalezi sau sa stergi gta-ul asa s-ar putea sa-ti faca. Tot ce poti face este sa descarci din nou samp sa iei crack cu v1.1 sau daca nu merge asa instaleaza gta sa original sau descarci unul bun de pe net. Ce iti propun este GTA SanAndreas Real v3.

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Pai trebuie sa descarci samp( www.sa-mp.ro) si dupa sa il instalezi. Succes

| Stefanx a răspuns (pentru IonutAxi):

Funda?

| IonutAxi a răspuns (pentru Stefanx):

Pai eu sa dau funda maaa? Uita-te la cine a pus intrebarea!

| Stefanx a răspuns (pentru IonutAxi):

Nu tu ala