| anonim_4396 a întrebat:

Cand am intrat in counter strike toate setarile de la video erau resetate. Am dat pe D3D in loc de software si cand sa dau la rezolutie am dat din greseala pe rezolutia mai mare(urmatoarea:1792 inmultit cu 1344). Acum cand incerc sa intru in el sta 3-4 secunde si se scoate.Am sters counter strike-ul si l-am bagat din nou dar tot asa.cred ca s-a salvat rezolutia in pc si o activeaza automat la oricare cs.nu stiti cum pot reseta rezolutia la normal sau unde a salvat-o sa o pot sterge? Plizzzbig grindau fundawinkingtongue

3 răspunsuri:
| Merx a răspuns:

Click dreapta >proprietes>fa de acolo rezolutia si incearca sa intrii. Bafta!

| CR7Legend a răspuns:

Tot nu a mers.

| cristiancosmin a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa scrii la Run regedit apoi apesi ok dai pe HKEY_CURRENT_USER apoi mai jos SOFTWARE si cauti acolo VALVE si stergi acel folder si gata ar trebui sa mearga.