| LifecycleX a întrebat:

Sal tuturor, am o problema. Mi am luat CS si am setat din greseala o rezolutie mai mare decat cea pe care o suporta monitorul *monitorul suporta 1680x1050 iar eu am pus 1920x1080* si acum imi da Out of range, nu e de la pc, windows sau ceva, e de la monitor. Intrebarea mea e, cum pot seta rezolutia principala, sau sa pot sterge datele in care s au memorat setarile? am reinstalat jocul de multe ori am sters registrii cu ccleaner dar tot degeaba. Help dau Funda maaare

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Ccleaner e frectie la picior, n-o sa-ti curete niciodata registry calumea.
Ca sa iti mearga trebuie sa deschizi regedit, te duci in HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve si stergi "folderul" Half-Life de acolo. Ai grija sa nu stergi altceva ca te-ai ars.

| LifecycleX explică (pentru CinevaNou):

In cazul in care sterg altceva?

| CinevaNou a răspuns (pentru LifecycleX):

Daca te uiti cu 3 ochi nu ai cum sa gresesti. Daca stergi altceva, depinde. Poti sa strici un program, sau windowsul.

| LifecycleX explică (pentru CinevaNou):

Da mersi mult acum merge. Am avut super atentie laughing chiar m ai speriat, asa ca am fost atent, am sters doar Half-Life si aia a fost tot, mersi mi ai fost de ajutor, sper sa ma mai ajuti

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra in folderul unde este jocul instalat iar acolo ar trebui sa ai un config. Intra in el, sterge rezolutia aceea si pune o rezolutie suportata de monitorul tau.

| VladyXR a răspuns:

-w 800 -h 600 in launch options la steam, nu ai steam, du-te proprietes -> compatibility si mai jos vezi select o rezolutie mica 640 cu 860 cred, bafta.