| Bv_Mitro_1990 a întrebat:

Cand am vrut sa schimb rezolutia la Cs,din greseala am pus-o prea mare si acuma imi scrie: Cannot Display This Video Mode, change computer display imput to 1280x1024@60Hz...asa imi scrie cand vreau sa intru in counter strike 1.6, cine stie raspunsu dau FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Deschide scurtatura de desktop a jocului si dupa -game cstrike scrie -w 1024 -h 768 dai apply si ar trebui sa mearga.
https://imagizer.imageshack.us/v2/366x523q90/19/lneg.png

| Bv_Mitro_1990 explică (pentru Zangetsu):

Cum adica scurtatura de decatop a jocului....adaugama pe mess sa vb mai bine.....andrei_fc2000@yahoo.com