| ColorfullColors a întrebat:

Cand apar la barn buddy la "realizari" a patra sectiune, dupa fructe, flori animale, mai este ceva care arata ca un gradinar cu o inimioara.
La nivelul 194 inca nu a aparut.
Si inca ceva, si la fructe, flori si animale, la sfarsitul paginilor de cupe, mai sunt 2 sau 3 la care scrie "Coming soon". Si alea cand mai apar?
Mai am cupele la florile speciale, restul le am pe toate. La animale la fel.

1 răspuns:
| Indraznetul a răspuns:

Frate habar n-am ce ii jocu asta nu l-am mai jucat da un prieten de-al meu e la lve 500