| codrina_8326 a întrebat:

am doua intrebari :1)la barn buddy hi5 cate bb (monede rosii) primesti la cupe :vaca, porc prost, oaie blana gri p. s. vreau raspunsuri corecte! 2) ce da acolo la coming soon (in curand)is la inceput nivelul 37 si asa scrie acolo? fundita + vot

Răspuns Câştigător
| Pinkutza a răspuns:

Bb pentru cupe variaza intre 100-200 cel putin la mine(eu sunt la lev 70) iar despre cele care inca nu au aparaut ...hmmm nici la mine nu sunt inca aparute, cred ca vor aparea ceva mai incolo

fundita kiss?