| Diiiiana2 a întrebat:

Cand apasam pe Mozila se deschidea direct google-ul, dar acum apare altceva. Cum fac sa fie la fel ca inainte? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Te duci la setari si dai ca pagina de cautare google.

| under89 a răspuns:

Te duci la setarile browser-ului --> on startup -> open a specific page or set of pages...si adaugi tu: www.google.ro sau altceva

| printesa00 a răspuns:

Http://i.imgur.com/7E0cV0I.png acolo(mai jos cu un rand) scrii la pagina de start www.google.ro

| єχcєєℓ a răspuns (pentru printesa00):

Oh vai tu ce desteapta esti printeso.Ti-a luat mult sa dai copy/paste?
hee hee