| Marius1337 a întrebat:

Cand dau click pe autorun la fifa 07 primesc o eroare cu faza Send error Report sau Don"t Send... careva vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cel mai probabil ar trebui sa scimbi crack-ul sau cel putin sa instalezi unul jocului.

http://www.youtube.com/watch?v=lmgrVIkfYf8

(in "Description" sau descrierea videoclipului poti vedea toate link-urile dan pe "Show More" deasupra la "Top Coments")

Bafta!

1 răspuns:
| emblem23 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi jocul si problema poate fi ori crack-ul ori daca ai instalat divizia a, daca daca schimba-le pe amn'doua, am avut si eu problema asta candva si era de la crack. funda plz