| mariann8 a întrebat:

Salut am o problema cu LoL-ul (League of Legends), astazi cand am vrut sa ma joc cu un prieten, am intrat in joc mi-a aratat doar scrisul acela cu numele jocului din mijlocul ecranului si apoi am asteptat mult si tot nu a intrat, dupa mai multe incercari, am incercat sa sterg jocul si sa il iau din nou, dupa ce il sterg si intru pe aia de la descarcare imi zice: "Remove league of Legends from your computer", spuneti-mi ce sa fac sa joc din nou jocul, pls HELP FUNDAA!

1 răspuns:
| TavyTzu a răspuns:

Daca iti arata Remove LoL from your computer probabil inca il ai instalat, sau nu s-au sters toate fisierele din folder, verifica si incearca din nou!