| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau un joc imi scrie Ne pare rău, sistemul dumneavoastră nu are suport pentru grafică 3D, vă rugăm să verificaţi hardware-ul şi de configuraţia sistemului, apoi încercaţi din nou, ce trebuie sa fac ca m-am uitat si nu gasesc grafic options, dau funda pentru cine stie!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Asa imi scria si mie cand jucam metin, pentru ca dadeam sa-mi deschida 2 metine de-odata. Nu stiu daca este si cazul tau, dar poti incerca.
Succes!