| Edwward a întrebat:

Cand deschid jocul metin2epical imi apare o eroare la Microsoft.net framework 4: mscorwks.dll could not be loaded;
Nu inteleg de ce imi apare asta pentru ca versiunea asta de framework este cea ceruta de joc, si nu imi pot da seama. Sistemul de operare este Windows 7 professional 64bit.

3 răspunsuri:
| Notifikatu a răspuns:

PAi deownlodeazati framwork4 scrie pe net download framework 4
dai pe Prima si te Asteptam la joc Funda te rog frumos

| Edwward explică (pentru Notifikatu):

Da l-am instalat, dar faza e ca imi apare eroarea asta mscorwks.dll could not be loaded

| Notifikatu a răspuns (pentru Edwward):

Pai nu stiu ce sa zic sorry