| b0rN2KyLL a întrebat:

Am o problema cu Metro 2033. Cand deschid jocul, imi apare o eroare cum ca versiunea de windows nu este compatibila cu jocul si ma pune sa verific daca am x86 (32bit) sau x64 (64bit). Eu am Windows7 pe 32 de biti. De cerinte nici nu se pune problema, am mult peste ce cere jocul. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut, din cate imi amintesc eu jocul nu merge pe 32 bit, doar pe 64.

| b0rN2KyLL explică (pentru KeNNT3D):

Nu stiu, nu am gasit nimic legat de problema mea pe google. Si am vazut pe FL ca cei cu 32 il pot juca. Nu stiu cum, dar cica la ei merg.