| Skump a întrebat:

Cand deschid swichbout si dau injector imi apare Exception:main.cpp|78|IntModule
Fehler beim Initialisieren der Clientfunktioned, der Bout muss beendet werden.Melde dich bitte mit Servername auf meiner Facebook-Page! cei asta ce tr sa fc sa mearca swichbout...Dau funda

5 răspunsuri:
| Punker19 a răspuns:

Salut, opreste firewall-ul si o sa mearga, eu unul asa am rezolvat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu e bun:
ia-l pe asta ca e si in romana si si merge
Download Switchbot v3 Romana by lowly.rar - FisierulMeu.ro
Si funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.INSEAMNa ca ai problema la calculator sau antivirus ceva....ca mie imi merge foarte bineeeeeeeeee
2.cred ca e de la metin
vezi si tu macar da funda ca ti-am zis problema