| UnPisic a întrebat:

Cand eram mai mica, obisnuiam sa ma joc un joc cu o pisica care statea intr-o casa mare, cu 2 etaje cred. Stiu ca trebuia sa o apar de purici (sau ceva gandacei negri) care ii voiau raul in timp ce facea niste activitati normale de om, gen isi gatea mancarea la microunde, mergea pe scari sau se punea in pat sa se culce. (si gandacii voiau sa-i dea cu o nicovala in cap si eu trebuia sa nu-i las)
Stie cineva cum se numea jocul? L-am cautat peste tot! Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Se numeste ''Oggy Moshi''. Sper sa fie asta jocul dorit: http://www.oggygames.net/oggy-game.htm

| UnPisic explică (pentru userul7200):

Ahhh, cat l-am cautat! Mersi! happy

| userul7200 a răspuns (pentru UnPisic):

Nici-o problema, iti multumesc si eu pentru medaliewinking