| Girly97 a întrebat:

Cand eram mai mica si mergeam la tara la bunici ma jucam cu verii un joc cu masini de curse si nu am mai jucat de atunci pentru ca si-au schimbat calculatorul si acum au Internet. Voi mai tineti minte numele jocului? Poate reusesc sa il gasesc pe Internet. Tot ce imi amintesc este ca jocul era atat singleplayer cat si multiplayer, puteam alege diferite masini si piste precum si faptul ca in timpul curselor colectionam cuburi care ne dau diferite beneficii. Cum se numeste jocul?

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Majoritatea jocurilor cu masini sunt din seria need for speed.
Sunt mai multe jocuri de la need for speed ( carbon, most wanted, underground etc. )
Te uiti pe Youtube si vezi daca iti amintesti. De obicei din seria need for speed sunt cele mai populare.

| Ch0co a răspuns (pentru Evolution):

Nu este Need for Speed in niciun caz. Daca ai fi jucat Need for Speed ai fi stiut ca nu colectionezi "cuburi" de pe strada. Singurul unde puteai face asa ceva era Need for Speed World, si sunt sigur ca nu erau cuburi, si altceva. Need for Speed World s-a inchis de 3 ani deci nu il mai poti juca.

| flixbuster a răspuns:

Re-Volt?

| Girly97 explică:

Nu, imi pare rau, prieteni dar am cautat imagini cu jocurile propuse de voi si niciunul nu este jocul din copilarie pe care il cautam... Poate ca pana la urma nu voi reusi sa il mai gasesc.

| mario366 a răspuns:

Wait acum mai exact cati ani ai jucat jocul? (Inainte de 2000 sau dupa 2000?)

| Girly97 explică (pentru mario366):

As zice ca am jucat jocul in 2007-2009, cam asa, nu mai imi aduc aminte.

| Alex_Schlegel_1997 a răspuns:

Track mania/Revolt?