| andreiandronic a întrebat:

Am jucat acum mult timp un joc gen Warcraft 3 Mi-am dat seama recent dupa multe cautari pe net doar ca in jocul ce il jucam eu puteam sa imi selectezi un caracter ca pe metin (ceva asemanator) Si din cate imi amintesc l.am avut pe un Cd unde aveam doar 1 sau 2 caractere...dar dupa un timp s-a stricat Cd-ul si l-am descarcat dar cu mai multe caractere (puteam face level pebcaractere) eu il jucam offline dar cred ca puteam juca si online(nu am incercat niciodata) si din cate imi amintesc puteam sa apas pe un buton la tastatura parca pe + si trecea timpul mai repede (sau ceva gen)Stiu ca si cand bateam un boss sau ceva gen imi pica un cufar cu diferite itm Imi poate spune cineve exact ce joc e?

2 răspunsuri:
| WolffBoy a răspuns:

Nu stiu daca este raspunsul pe care il doresti dar ce stiu eu este Angel Arena( https://www.epicwar.com/maps/10/ ) (alegi un caracter, cumperi iteme, si da merge si in multiplayer)