| pagardel a întrebat:

Cand eram mai pusti jucam un joc gen half life cu steaguri rosu si albastru trebuia sa capturezi baza nu mai stiu exact cum se chema tot ce imi aduc aminte este ca era un fel de arma ca o lipitoare si te prindeai de pereti cu ea si te tragea in locu respectiv sau traversai din baza in baza stie careva cum se chema sau de unde il pot downlada va rog ca nu gasesc nu imi aduc aminte big grin

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Mie imi suna ca si Unreal Tournament (UT99, UT2003, UT2004) Dar poate fi oricare joc cu modul Capture the Flag in gameplay MP

ut99 pe google images
https://www.google.ro/......ps?/search

Daca e asta ai noroc ca multa luma se mai joaca si poti gasi servere active direct intrant in joc (multiplater/ internet games)