| MocanuSergiu a întrebat:

Cand imi instalez placa video imi da o eroare, de ce oare? Ma puteti ajuta? Va rog.

2 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai ce placa ai? ce driver vrei sa instalezi ca daca ai placa nVIDIA nu poti instala driver ati si daca ai model mai vechi nu poti baga drivere noi. spune ce model de placa ai ca sa te pot ajuta!

| Navros a răspuns:

Baga un program de recunoastere a driverelor din pc. de preferat everest ultimate edition si vezi ce placa video ai. ar trebui sa te duca direct pe site-ul oficial ca sa downloadezi driver-ul free thinking