| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Când încerc să trimit un mesaj pe Facebook de pe telefon ( Messager ) apare in dreptul mesajului cerculețul ala gri. Si nu se trimite mesajul ( precizez ca asa îmi face la toate persoanele ). Ce este de făcut?

4 răspunsuri:
| loeder23 a răspuns:

Poate fi din cauza internetului. Mie nu mi se trimitea mesajul la o anumita persoana, dar la alta da, ceea ce insemna ca era o problema de la ea, dar daca tu zici ca la toate persoanele ti se intampla, poate fi de la tine. Vezi daca ai probleme cu telefonul sau cu internetul.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru loeder23):

Telefonul merge ok nu face nimic neobișnuit. Si de la net nu are ce sa fie. Am 4g tot timpul si pe whatsapp se trimit mesajele instant, dacă era să nu am net sau cv nu mergea whatsapp-ul dar uite ca acolo merge si pe Facebook nu mișcă deloc.

| loeder23 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Poti reinstala messenger si sa vezi daca iti merge

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru loeder23):

Am sa încerc.