| rumi36 a întrebat:

Salut TPU, am un telefon Samsung şi de puţin timp când încerc să-i trimit un mesaj(in mesageria normala) unei cunostinte imi apare "mesajul nu a fost trimis, va fi trimis cand destinatarul va fi online.
M-a blocat persoana respectiva sau pur si simplu are telefonul inchis?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce treaba are mesageria cu faptul ca este sau nu online?
Probabil il are inchis sau si-a schimbat numarul de telefon.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, suna l si vezi poate are inchis telefonul sau a bagat mesageria casuta vocala.

| ZappyTv69 a răspuns:

Probabil are telu închis. Verifica cu o persoana care sigur nu te-a blocat, și vezi ce-ți spune. Am iPhone și nu cunosc...