| GodplaY a întrebat:

Cand instalez FIFA 12, si incerc sa intru in joc, imi zice ca Origin nu este instalat. stie cineva de ce? si ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| MarikkDubstepLover a răspuns:

Fii atent, daca i-ai montat imaginea cu deamon tools / power iso si mai stiu eu ce, du-te in my computer dai click dreapta pe imagine apoi open, deschide folderul Skidrow/Crack/Deviance cum e trecut acolo dai copy, acum du-te unde ai instalat fifa, dai pe game si dai paste [ daca te intreaba dai Copy & Replace ] Bafta