| AwanderingLove a întrebat:

Slatu TPU! Am cumparat fifa 17 am instalat jocul m-a pus sa bag serial number si dupa sa instalez origin-ul. Cand dau play la joc din origin imi zice sa downloadeaza si pana la urma imi zice daownload field. Ce trebuie sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| AdreAdre a răspuns:

Vezi sa ai suficient spatiu... sau poate fi si eroare de la windows

| AwanderingLove explică (pentru AdreAdre):

Am rezolvat. Multumesc. Trebuia sa selectez doua butoane din setarile origin-ului sa fie pe on

1 răspuns: