| Anty_Leonard_1992 a întrebat:

Cand intru in CS:GO imi da eroarea asta "The procedure entry point SteamInternalface could not be located in the dynamic link library steam_api.dll.

Va rog

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ai jocul piratat? Descarcă un crack. dacă nu, să îl reinstalezi.

| RamCharan11 a răspuns:

Daca il ai pe steam, intra la librarie, intri pe iconita la CS:Go, click dreapta, si dai la settings, acolo trebuie sa fie ceva de genu Check Game, il bifezi sau dai click pe el, astepti pana se incarca, si incerci iar sa intrii in joc.