| VicentiuEdy a întrebat:

Cand intru in Dxdiag la Display-Directdraw-Not avaible, agp texture-not avaible si direct3d-not avaible... ce sa fac? am placa video Radeon 9200, windows 7, directx 11.(Nu merge nimic 3D)
Am incercat sa pun alta versiune de Directx dar nu am reusit
Ce sa fac? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Placa aia video nu are suport pentru windows7 deoarece ii trebuie pixel shader 2. 0 pentru a putea folosii cum trebuie interfata windows 7 dar poti incerca sa instalezi alt driver video si vezi ce se intampla