| alexmicutu a întrebat:

Stie cineva ce pot face unui laptop... cand intru in dxdiag la ramura display am Device si DirectX Features. La DirectX Features am DirectDraw, Direct3D Acceleration si AGP Texture Acceleration. La toate astea imi scrie: Not Available

Răspuns Câştigător
| XxXBossXxX a răspuns:

Incearca sa descarci Driver Genius, daca il vrei piratat uite site> https://kickass.so/......20334.html

| alexmicutu explică (pentru XxXBossXxX):

Ai idee de unde pot lua liciens code :-s sau ceva de genu? Funda

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pentru ca nu ai instalat driverii, de-aia iti scrie ''not available''

| alexmicutu explică (pentru Jipa95):

Si ai idee de unde se pot lua? de pe un site anume? ca de pe net nu stiu ce sa zic