| Valentin17 a întrebat:

Cand intru in Euro truck simulator multiplayer nu mi se conecteaza si imi arata "Te-au dat de la jocuri" "motivul:interzis nume,ce pot face ca sa o rezolv? va rog ajutati-ma, dau funda la cel care ma ajuta cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| Coke2015 a răspuns:

Te duci in folderul care e install, pe urma in folderul SKIDROW, si e acolo un document tot cu numele ''skidrow'', cand il deschizi putin mai jos e '' User Name : SKIDROW '' in loc de skidrow iti pui tu ce nume vrei. Sper ca te-am ajutat.

| Valentin17 explică (pentru Coke2015):

Am facut dar cand salvez mi se salveaza alt document cu numele meu si documentul ala ramane la fel skidrow

| Coke2015 a răspuns (pentru Valentin17):

Fii atent, dai acolo la skidrow si cand dai pe Document dai click dreapta si Prorietati, pe urma jos de tot e bifat ceva, il debifezi. Intri in Document, si iti schimbi numele!

3 răspunsuri:
| Silviu_Gicovanu_1995 a răspuns:

Schimbati numele. E interzis sau banat in locul unde vrei sa intri.