| abyel2000 a întrebat:

Cand intru in minecraft, stau vreo 10 minute (cateodatat chiar si mai mult sau mai putin) si mi se inchide jocul fara vreo eroare fara nimic. Doar se inchide. Nu stiu ca sa fac, va rog ajutati-ma!

Si nu e din cauza pc-ului (2GB RAM procesor 3.2Gh, placa video 512 etc.) deci va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| vilicava a răspuns:

Man fii atent nu este de la Pc pentru ca minecraft nu are nev de multe resurse problema este ce windows ai daca ai windows 7 ar tr sa iti instalezi net.Frimeword 7,8 sau 9 dar ca sa fii sigur ca nerge instaleaza XP este cel mai bun pentru jocurilaughing