| abyel2000 a întrebat:

Cand intru in minecraft, stau vreo 10 minute (cateodatat chiar si mai mult sau mai putin) si mi se inchide jocul fara vreo eroare fara nimic. Doar se inchide. Nu stiu ca sa fac, va rog ajutati-ma!

Si nu e din cauza pc-ului (2GB RAM procesor 3.2Gh, placa video 512 etc.) deci va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| TheLaw a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi fortat.
Adica apasa pe "start" sau "windows", apoi in caseta de cautare scrie %appdata% si apasa pe enter. O sa se deschida un fisier. Gaseste fisierul ". minecraft" acolo. Cand l-ai gasit, sterge-l. Daca au mai ramas alte fisiere sau "minecraft.jar/.exe" sterge-le si pe alea. Instaleaza minecraft iar de pe minecraft.net

Bafta!