| StIlled a întrebat:

Cand intru in Nfs Most Wanted imi zice Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application/Va rugam sa introduceti corect CD-ROM-ul, selectați OK și reporniți aplicația ce trebuie sa fac?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Trebuie sa bagi crackul care il gasesti in folderul care l-ai descarcat de pe net.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Iti trebuie crack, nu pot sa ti-l pun pe site-ul asta ca nu imi da voie.

| SonicAndrei a răspuns:

Dacă ai jocul original trebuie să ai CD-ul în calculator ca să te poți juca. Dacă l-ai downloadat îți trebuie și un crack. Caută-l pe google.