| iuli104 a întrebat:

Salut,mi-am instalat FIFA 07 si cand dau sa intru in joc imi zice: Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application. CE TREBUIE SA-I FAC CA SA POT JUCA?

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Iti trebuie Crack.

http://fisierulmeu.ro/37L06RMHHAVN/Fifa07-crack-NoCD-serial-zip.html

Baga asta si nu o sa ma ai probleme.

2 răspunsuri:
| stefan573 a răspuns:

Cauta pe net "FIFA 07 NO CD CRACK"

| mcdeliric1 a răspuns:

Iti trebuie crack-ul, daca ai jocul in format.iso fa-i imagine cu deamon tools, dai click dreapta pe imagine, apoi ''open'' si il gasesti acolo. daca nu descarca-l de pe net happy